Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

AASKA Polygraphy

Kontaktujte nás

Kdo jsme

Působíme na trhu již od roku 1997, stojí za námi tedy více než 20 let zkušeností v oblasti polygrafické výroby, což v kombinaci s moderní technologií našich dílen, ve kterých působí přes 200 profesionálně vyškolených pracovníků, zaručuje tu nejvyšší možnou kvalitu koncového produktu. Nabízíme široké portfolio polygrafických služeb, přičemž 90% veškerých aktivit vykonávají zdravotně hendikepovaní zaměstnanci naší dílny.

Zajistíme pro Vás:

  • Tisk a kompletace obalových materiálů
  • Jednorázové tiskové zakázky
  • Tepelné laminování
  • Tvarový výsek
  • Termoražba, slepotisk, reliéfní termoražba
  • Grafické práce
  • Ruční kompletační práce

Výhody a benefity

Náhradní plnění

Veškeré naše služby nabízíme v režimu náhradního plnění.

Individuální přístup k zakázce

Každý klient je pro nás unikátní a proto pro něj stanovujeme individuální podmínky.

Dlouhodobá spolupráce

Naší nejvyšší prioritou je spokojený zákazník co se vždy rád vrátí.

Pomoc handicapovaným

Spoluprací s námi podáváte pomocnou ruku znevýhodněným jedincům zapojit se do plnohodnotného života.

Možnost komplexního řešení

Na jednom místě pro vás připravíme vše od grafických prací až po ruční kompletaci.

Rychlé zpracování velkých zakázek

Díky osvědčeným postupům a skvělému zázemí jsme schopni rychle zpracovat i velké objednávky.

Nabídka našich služeb

Polygrafické služby

Naší hlavní specializací jsou tiskové zakázky a výroba obalových materiálů. Připravíme pro Vás na zakázku reklamní slohy, stojánky, pohlednice, samolepky, obaly, dárkové krabičky, rozetky a spoustu dalších na míru šitých produktů. Dokážeme pro Vás před kompletací zakázky zdarma vyrobit vzorek výsledného produktu ke schválení.

Laminování

Potahování papírových předloh fólií za použití tepla a tlaku - až do formátu B1. Možnost laminování jednostranně či oboustranně, na lesklou, matnou či strukturovanou fólii. Laminování atypických formátů, či složitějších materiálů (např. lepenka, mikrovlna).

Tvarový výsek

Technologie ořezu papíru všech gramáží a různých materiálů za pomocí výsekového nástroje - až do formátu B1. Zakázková výroba reklamních sloh, stojánků, pohlednic, samolepek, obalů, dárkových krabiček a spousty dalších na míru šitých produktů. Možnost využití výseků standardizovaných rozměrů a tvarů nebo příprava výsekové raznice na míru.

Termoražba

Ražba pomocí štočku za vysoké teploty, tlaku, s použitím barevné kovové folie. Folie v různých zlatých a stříbrných odstínech, barevné nebo holografické. Výsledný efekt je neporovnatelně výraznější než tisk zlatou nebo stříbrnou barvou.

Slepotisk

Ražba, při které je motiv vytlačen bez kovové folie. Výsledkem je pak plastický motiv.

Reliéfní termoražba

Kombinace termoražby a slepotisku - vytlačení grafického motivu pomocí štočku přes kovou fólii do papíru. Výsledkem je plastický motiv překrytý fólií.

Grafické práce

Grafické návrhy nejrůznějších propagačních materiálů (firemní logo, dopisní papír, dopisní obálka, vizitka, inzerát, plakáty, katalogy, prospekty...). Na základě poptávky navrhneme tisk nejvhodnější technologií.

Ruční kompletační práce

Kompletace a ruční práce všeho druhu přímo u nás na dílně. Lepení krabiček, sloh, stojánků, štítků, obalů, sáčků, kompletace výrobků z papíru, lepenek, plastů, kovu a jiných materiálů, kašírování do formátu B2 jednostranné i oboustranné či plnění krabiček a krabic dodanými výrobky (dárkové balíčky, reklamní balíčky, nabídkové produkty…). Nabídka ručních prací je téměř neomezená a flexibilita našich zaměstnanců zaručuje 100% spokojenost zákazníka.

Ceníky

Polygrafické služby obecně jsou velmi specifické a šité klientovi na míru. Nelze tedy nastavit přesné univerzální ceníky. Nacenění zakázky je vždy závislé na spoustě faktorů, jako je množství, tvar, typ materiálu, složitost výroby a sním spojená příprava jednotlivých strojů. Na základě našich mnoholetých zkušeností jsme však schopni provést orientační nacenění téměř na počkání a přesná kalkulace Vám bude zaslána nejpozději během 2-3 pracovních dní.

Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět více o našich službách a benefitech?

Kontaktujte náš obchodní tým prostřednictvím formuláře nebo přímo našeho obchodního ředitele:

Provozní doba

Pondělí - Pátek: 7:00 - 15:30
Sobota - Neděle: ZAVŘENO

Kontakty

Telefon: +420 545 241 222
Telefon: +420 545 241 473
E-mail: zakazky@aaska.cz

V případě, že jste fyzická osoba, prosím do políček Název společnosti, IČO, a Počet zaměstnanců vložte libovolný znak.

Poskytnutí těchto údajů je dobrovolné. Vaše zde uvedené kontaktní údaje využijeme výhradně ke komunikaci s Vámi a nebudeme je využívat ani sdílet jinak, než za tímto účelem. Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů.