Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Gastronomie

Kdo jsme

Zabýváme se zdravou a chutnou stravou ve firmách všech druhů a velikostí. Klademe velký důraz na čerstvost a kvalitu produktu.

Naši hendicapovaní zaměstnanci pracují na tom, aby vše lahodilo nejen vašemu oku ale i chuti. Další z nich se pak starají o to, aby bylo všechno ve správný čas na správném místě. Na vás už je jen potěšit své chuťové pohárky a udělat radost vašim zaměstnancům.

Výhody spolupráce

Vyšší produktivita

Díky dobrému a zdravému jídlu budou zaměstnanci více fit, méně unavení, a tak i mnohem produktivnější.

Spokojenější zaměstnanci

Vaši zaměstnanci budou spokojenější a věrnější – uvidí, že jim dáváte benefit, který jen tak někde nemají. A který zároveň myslí na jejich zdravý životní styl.

Zdravější zaměstnanci

Kvalitní strava jako prevence nemocí. Zajisté oceníte, když budou vaši zaměstnanci zdravější, a nebudou tak trávit čas doma na nemocenské dovolené.

Bez starostí

Nemusíte řešit hromadu různých dodavatelů. Vše vyřešíme za vás.

Snadná administrativa

Zapomeňte na zbytečné papírování. Vše je vymyšlené tak, abyste nemuseli řešit více, než je nutné.

Zdravé snídaně a catering

Nastartovaní organismu s bohatou zdravou snídaní je nejdůležitějším krokem nového dne!

  • Menu dle vašich požadavků

    Nemáte čas starat se o to, co bude na talíři a kolik to bude stát? Nevadí, vybírejte až ze 3 balíčků v různých cenových kategoriích, nebo si z naší nabídky navolte balíček podle vašich představ. Společně jistě sestavíme kombinaci, která vám bude vyhovovat nejvíce.

  • Teplé i studené varianty

    Preferujete radši teplou před studenou variantou pokrmů? Žádný problém! Pokud si v naší studené nabídce nevyberete, sestavíme vám i teplou variantu. Taková čerstvá vaječná omeleta s avokádem také rozhodně patří ke zdravé snídani.

  • Balíme s ohledem na přírodu

    Snažíme se šetřit naši přírodu, a tak spolupracujeme s velkou německou společností, která nám zajišťuje služby v oblasti obalových materiálů. Pokud se tedy rozhodnete pro balenou variantu pokrmů, vězte, že se postaráme o to, aby byla opravdu EKO!

Vaříme dle posledních trendů:

Vegan

Čím dál populárnější forma stravy, která je ohleduplná k přírodě a životnímu prostředí. Nabízíme několik variant pokrmů s vyloučením živočišných složek. Základem našich jídel jsou luštěniny, obiloviny, ovoce, zelenina, ořechy a semínka.

Vegetarián

Tofu, robi maso, halumi sýr či jiné dobroty každý vegetarián jistě dobře zná. Tyto pochoutky ale doporučujeme i milovníkům masa. Udělejte si vegetariánské dny, po kterých se nebudete cítit tolik unaveně.

Protein+

Každé tělo potřebuje hodně bílkovin, které jsou zdrojem silné imunity a zdravého organismu. Proto také spolupracujeme s pekaři, kteří nám dodávají speciální proteinový chléb. Ten je v kombinaci s kuřecím či hovězím masem naprosto delikátní, a také skvělou zásobárnou tolik potřebných bílkovin.

Low sugar

To, že je spousta cukru pro naše tělo nezdravá, vědí i malé děti. My si to samozřejmě uvědomujeme také, a proto se snažíme pracovat s co nejmenším množstvím cukru a důkladně jeho obsah v potravinách studujeme. Věděli jste třeba, že ve 100 ml 1,5% mléka jsou až 3 gramy cukru?

Organic / Bio

Tato forma stravy je fenomén dnešní doby. Oč vlastně jde? Výrobek či produkt je vyroben dle zásad ekologického zemědělství. Např. dobytek je chován ve volném výběhu a u zemědělských plodin je zakázáno používat herbicidy, pesticidy a umělá hnojiva. Této podobě potravin jsme nakloněni a rádi vám z nich sestavíme váš balíček.

Lactose free

Intolerance na laktózu, či alergie na mléčnou bílkovinu? I s tím si umíme poradit. Postaráme se o to, aby vám naše pokrmy chutnaly a maximálně vyhovovaly po všech stránkách díky lactose free verzi.

Gluten free

Ať už se mouce vyhýbáte kvůli dodržování zdravého životního stylu, nebo jste zkrátka na lepek alergičtí, u nás si jistě vyberete! Snažíme se jít s dobou, a pokud budete chtít, rádi vám připravíme chutné pokrmy i bez mouky.

All goodies

Moc dobře víme, že jak v malých, tak velkých firmách, se ne všichni chtějí držet zdravého životního stylu. Základem je se hlavně dobře najíst. Nebojte, hlady vás trápit nebudeme! Co takhle třeba náš domácí kváskový chléb s dvojitou porcí roastbeefu, švýcarským sýrem, křenovou majonézou a karamelizovanou cibulkou?

Kávový servis

Ve spolupráci s nejlepšími pražírnami jsme pro vás připravili exkluzivní kávový servis. Naši dodavatelé zásobují kávou luxusní restaurace, hotely či kavárny a jsou zárukou kvality.

Náš Office program zahrnuje nejen odběr kávy, ale také prodej či pronájem kávových strojů značky Azkoyen a Jura, které snoubí nejmodernější technologie a špičkový design.

Instalací kávovarů naše práce nekončí, samozřejmostí je pravidelný servis.

Ochutnávky

Vše vám rádi představíme v rámci ochutnávek.

Pokrmy sami vyzkoušíte a rozhodnete se, co je vašemu jazýčku nejmilejší.

Navrch přidáme i praktické ukázky přípravy jídel.

Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět více? Napište nám!

Kontakt

Tomáš Srnec – Vedoucí gastronomie (srnec@aaska.cz, +420 775 499 999)

V případě, že jste fyzická osoba, prosím do políček Název společnosti, IČO, a Počet zaměstnanců vložte libovolný znak.

Poskytnutí těchto údajů je dobrovolné. Vaše zde uvedené kontaktní údaje využijeme výhradně ke komunikaci s Vámi a nebudeme je využívat ani sdílet jinak, než za tímto účelem. Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů.