Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Gastronomie

Kontaktujte nás

Kdo jsme

Zabýváme se zdravou a chutnou stravou ve firmách všech velikostí, klademe velký důraz na čerstvost a kvalitu produktu.

Naši handicapovaní zaměstnanci, kteří tvrdě pracují na tom, aby Vám vše chutnalo a zároveň aby vše bylo ve správný čas na správném místě, a i díky vám se zapojují do společnosti, kde se společně snažíme vytvořit něco, co nás baví a máme radost z dobře odvedené práce.

Výhody spolupráce

Vyšší produktivita

Díky dobrému a zdravému jídlu budou zaměstnanci více fit, méně unavení a tedy i mnohem produktivnější.

Spokojenější zaměstnanci

Vaši zaměstnanci budou spokojenější a věrnější – uvidí, že jim dáváte benefit, který jen tak někde nemají. A který zároveň myslí na jejich zdraví a životní styl.

Nižší daně

Snížíte své daně. Naším prostřednictvím pomůžete zaměstnat postižené a náklady využijete jako náhradní plnění.

Bez starostí

Nemusíte řešit hromadu různých dodavatelů. Vše rádi vyřešíme za Vás.

Snadná administrativa

Zapomeňte na zbytečnou administrativu. Vše je vymyšlené tak, abyste nemuseli řešit více, než je nutné.

Zdravější zaměstnanci

Kvalitní strava jako prevence zdraví. Určitě oceníte pokud budou Vaši zaměstnanci zdravější a nebudou tak trávit čas doma na nemocenské.

Zdravé snídaně a catering

Nastartovaní organismu s bohatou zdravou snídaní je nejdůležitějším krokem nového dne!

  • Sestavení menu na míru dle vašich požadavků

    Nemáte čas se starat o to, co bude na talíři a kolik to bude stát? Nevadí, můžete si rychle vybrat ze 3 různých cenových balíčků nebo si vše vybrat z naší nabídky. Pokud to bude v našich silách, rádi pro Vás sestavíme to, co se Vám líbí nejvíce.

  • Zajistíme teplou i studenou variantu snídaně či svačiny

    Rádi Vám zajistíme i teplou variantu, pokud Vám nebude stačit výber z naší studené nabídky. Myslíme si, že omeleta s bílku a avokadem rozhodně patří ke zdravé snídani.

  • Balíme s ohledem na přírodu do ekologických obalů

    Pokud se rozhodnete pro variantu s obalem, tak rozhodně ECO – šetříme přírodou a spolupracujeme s velkou německou společností, které nám zajišťuje komplexní služby v oblasti obalových materiálů.

Vaříme dle posledních trendů:

Vegan

Dnes už je samozřejmostí strava, která stále zvyšuje svou popularitu a ohleduplnost k přírodě. Nabízíme několik variant.

Vegetarián

Tofu, robi maso, halumi sýr či jiné dobroty každý vegetarián už zná, ale zkuste i vy si udělat vegetariánské dny, které vám určitě pomůžou a nebude se cítit tolik unaveně.

Protein+

Každé tělo potřebuje hodně bílkovin, aby mohlo posílit imunitu a mít zdravý silný organismus. Spolupracujeme s pekaři, kteří nám dodávají speciální proteinový chléb v kombinaci s kuřecím či hovězím masem.

Low sugar

Každý by si dnes měl uvědomit, že jíst hodně cukru je nezdravé. My to víme, a proto se snažíme pracovat co s nejmenším obsahem cukru. Víte, že ve 100 ml 1,5% mléka je zhruba 3 g cukru?

Organic / Bio

Organic/BIO je fenomén dnešní doby. BIO znamená, že výrobek či produkt byl vyroben podle zásad ekologického zemědělství. To znamená, že pokud se jedná o dobytek, tak je chován ve volném výběhu. U pěstování zemědělských plodin, jako je ovoce a zelenina, je zakázáno používat herbicidy, pesticidy a umělá hnojiva. Rádi Vám sestavíme vaše balíčky v BIO produktech.

Lactose free

Bez laktózy? Někdo tvrdí, že je laktóza v pořádku, a drzí zase, že je laktóza nezdravá nebo nestravitelné lidskému organismu. Názorů je mnoho, ale podstatné je, že umíme vařit i bez laktózy.

Gluten free

Někdo je alergický na lepek nebo nechce jíst mouku jen tak aby dodržoval zdravý styl. Není problém, snažíme se držet s módními trendy a pokud budete chtít, uvaříme Vám bez mouky.

All goodies

Moc dobře víme, že jak v malých, tak velkých firmách, ne všichni se chtějí držet zdravého životního stylu, ale rádi by se dobře najedli. Proto přicházíme i s variantou, kde je vše opravdu dobré. Třeba náš domácí kváskový chléb s dvojtou porcí roastbeefu, švýcarským sýrem, křenovou majonézou a karamelizovanou cibulkou.

Kávový servis

Připravili jsme si pro Vás exkluzivně kávový servis ve spolupráci s nejlepšími brněnskými pražírnami, které zásobují kvalitní kávou restaurace, hotely, kavárny a to nejen v Česku.

Jedinečný office program zahrnuje nejen odběr kávy, ale také kávové stroje.

Nejnovější technologie a špičkový design byly použity při výrobě řady profesionálních kávovarů Azkoyen a Jura, které využíváme.

Instalací strojů naše práce nekončí ba naopak začíná.

Instalace, pravidelný servis a kontrola kávovarů.

Ochutnávky

Vše vám představíme na ochutnávkách.

Sami jídlo vyzkoušíte a rozhodnete se, co vám nejvíce vyhovuje.

Jídlo navíc poskládáme podle přání a chuti vás a vašich kolegů.

Navrch přidáme i praktické ukázky přípravy jídel.

Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět více o našich službách a benefitech?

Kontaktujte náš obchodní tým prostřednictvím formuláře nebo přímo našeho obchodního ředitele:

V případě, že jste fyzická osoba, prosím do políček Název společnosti, IČO, a Počet zaměstnanců vložte libovolný znak.

Poskytnutí těchto údajů je dobrovolné. Vaše zde uvedené kontaktní údaje využijeme výhradně ke komunikaci s Vámi a nebudeme je využívat ani sdílet jinak, než za tímto účelem. Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů.