Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Bohemia Bespoke

Kdo jsme

Naše divize Bohemia Bespoke se zaměřuje především na zakázkové šití pro firemní i privátní klientelu.

Pod vedením kvalifikovaných a zkušených krejčích a mistrů výroby zvládnou naši hendikepovaní zaměstnanci zhotovit nejen firemní oděvy na míru, ale také ušijí pracovní, volnočasové, sportovní či funkční oblečení.

Všechno, co ušijeme, opatříme vaším firemním logem.

V dnešní době patří zvládnutý dress code k nejlepším marketingovým nástrojům, jelikož zaměstnanci jsou tváří společnosti.

Na všech detailech spolupracuje s klienty nejen firemní krejčí, ale zároveň také módní stylista, který vám odborně poradí s grafickým zpracováním, výběrem padnoucího střihu a volbou látek.

Výhody spolupráce

Výjimečná kvalita, stylový design, praktické funkce.

Dress code

Dokážeme se postarat o dress code celé vaší společnosti – od zaměstnanců ve výrobě, přes obchodní zástupce až po nejvyšší management. Šijeme však kousky i pro koncové klienty a e-shopy.

Full servis

Nemusíte řešit složité objednávání firemního oblečení pro vaše pracovníky a lámat si hlavu nad velikostí, vše uděláme za vás.

Pasující doplňky

K oblečení vám vytvoříme i ladící doplňky, šátky, tašky, roušky nebo firemní deky, pytlíčky či ručníky.

Komfort

Dobře vybrané oblečení, v němž se budou vaši zaměstnanci cítit dobře, může zvýšit jejich pracovní spokojenost.

Rozmanitost

Velký výběr látek, nití, barev, materiálů, střihů a doplňků. Vše si můžete "e;osahat"e; v našich vzornících a vybrat přesně to pravé.

Co umíme

Firemní oblečení

Kolekce pro vás můžeme vybavit řadou užitečných a praktických detailů dle vašich přání. Dobře padnoucí oblečení zajistí optimální komfort při práci. Trička, košile, polokošile či firemní sukně, kalhoty a kostýmky pro vaše zaměstnance ve službách a výrobních halách.

Volnočasové oblečení

Trochu módní, trochu sportovní, ale hlavně pohodlné. Je toto váš šálek kávy? Pojďme ho vymyslet společně. Trička, polokošile, mikiny, kraťasy, sukně, tepláky, reklamní oblečení a další sortiment.

Sportovní oblečení

Vysoce funkční oblečení vhodné na každou sportovní událost, ať už se jedná o sportovní den u vás ve firmě, kolekci dresů pro basketbalový tým nebo jen chcete potěšit své sportovní fanoušky. Dresy, legíny, funkční oblečení, bundy a mnoho dalšího.

Smart a business casual oblečení

Pod vedením našich firemních krejčí dokážeme ušít na míru veškeré reprezentativní oblečení pro vaše obchodní oddělení nebo management. Košile, chino kalhoty, saka, obleky, dámské kostýmky a mnoho dalšího.

Doplňkové služby

Vlaječky, polštářky nebo třeba roušky či ručníky? Z látky vám zkrátka umíme udělat jakoukoli radost.

Potiskneme prostě cokoli – 3D tisk, digitální tisk, sítotisk.

Náš krejčí s vámi vše zkonzultuje, naměří, poradí, zařídí. Ať už u vás či u nás.

Lámete si hlavu nad ideálním řešením stylu vašeho oblékání? I s tím vám rádi poradíme! Nabízíme individuální konzultace vhodného firemního dress codu.

3D tisk

Specializujeme i na tisk 3D výrobků, digitální tisk tkanin a strojové vyšívání. Jelikož je naší hlavní prioritou kvalita, pracujeme jen s těmi nejlepšími stroji v daném odvětví. Rádi se podílíme na kreativní tvorbě a pracujeme profesionálně. S výsledkem chceme být stejně spokojení, jako Vy.

V rámci 3D tisku se vám otevírá cesta k rychlému, levnému a kvalitnímu zpracování 3D modelu v hotový produkt. Díky moderním technologiím lze tisknout z velké škály materiálů, které díky svým fyzickým vlastnostem uspokojí vaše individuální potřeby.

Digitální tisk

Digitální tisk tedy tisk na textilie různých barev a materiálů, a to v maximální možné kvalitě. Máte-li zájem o potisknutí propagační či designové textilie ve vysoké kvalitě a barevné sytosti, jste rozhodně na správné adrese. Trička, mikiny, košile, cokoliv si jen budete přát.

Vyšívání

Za neopomenutelnou součást výroby textilu považujeme výrobu samotných výšivek, které později slouží jako dekorace triček, čepic, kšiltovek, mikin nebo třeba ručníků. Jsme schopni vám vytvořit výšivku přesně na míru a dle individuálních potřeb. Výšivka je trvalou a ozvláštňující ozdobou, která jistě nejednoho zaujme.

Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět více? Napište nám!

Kontakt

Kateřina Bromová – Vedoucí šicích dílen (bromova@aaska.cz, +420 777 024 919)

V případě, že jste fyzická osoba, prosím do políček Název společnosti, IČO, a Počet zaměstnanců vložte libovolný znak.

Poskytnutí těchto údajů je dobrovolné. Vaše zde uvedené kontaktní údaje využijeme výhradně ke komunikaci s Vámi a nebudeme je využívat ani sdílet jinak, než za tímto účelem. Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů.