Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Bohemia Bespoke

Kontaktujte nás

Kdo jsme

Naše divize Bohemia Bespoke se zaměřuje především na zakázkové šití pro firemní klientelu.

Pod vedením kvalifikovaných a zkušených krejčích a mistrů výroby zvládnou naši handicapovaní zaměstnanci ušít nejen firemní oděvy na míru, ale také ušijí pracovní, volnočasové, sportovní, či funkční oblečení.

Na veškeré naše výrobky jsme schopní připravit vaše firemní logo.

V dnešní dobe je zvládnutý dress code ve firmě nejlepším marketingovým nástrojem, jelikož zaměstnanci jsou její hlavní tváří.

Na veškerých detailech spolupracuje s našimi klienty nejen firemní krejčí ale zároveň také módní stylista, který Vám odborně poradí s grafickým zpracováním, výběrem střihu nebo výběrem látek.

Výhody spolupráce

Výjimečná kvalita, stylový design, praktické funkce.

Dress code

Dokážeme se postarat o dress code celé vaší firmy … od dělníků ve výrobě, obchodní cestující až po nejvyšší management, pro které máme připraveny vzorky látek prémiové kvality.

Full servis

Nemusíte řešit složité objednávání firemního oblečení pro Vaše pracovníky a lámat si hlavu nad velikostí … vše uděláme za Vás.

Benefity

Věnujte svým zaměstnancům jako odměny dárkové poukázky v libovolné hodnotě na ušití košile či jiného oděvu na míru.

Komfort

Dobře vybrané oblečení, v němž se budou vaši zaměstnanci cítit dobře, může zvýšit jejich pracovní spokojenost.

Úsporné řešení

Snížíte své daně. Naším prostřednictvím pomůžete hendikepovaným zvýšit jejich kvalitu života a náklady využijete jako náhradní plnění.

Rozmanitost

Velký výběr materiálů, střihů a doplňků, vše přesně vyladěno dle Vašich požadavků.

Co umíme

Pracovní oblečení

Kolekce pro Vás můžeme vybavit řadou užitečných a praktických detailů dle vašich přání. Dobře padnoucí oblečení zajistí optimální komfort při práci. Trička, košile, polokošile a pracovní sukně, kalhoty nebo pracovní kostýmky pro Vaše zaměstnace ve službách či výrobních halách.

Volnočasové oblečení

Vše co by vaši zaměstnanci mohli potřebovat k práci ve výrobě, za barem či v kanceláři nebo jiným reprezentativních prostorech společnosti. Například: Trička, polo trička, mikiny, kraťasy, sukně, tepláky, reklamní oblečení a další sortiment.

Sportovní oblečení

Připravíme vám k sportovním událostem společnosti veškeré oblečení které je potřeba například: Sportovní dresy, legíny, funkční oblečení, bundy apod.

Smart a business casual oblečení

Pod vedením našich firemních krejčí dokážeme ušít na míru veškeré reprezentativní oblečení pro vaše obchodní oddělení nebo management. Například: Košile, chino kalhoty, saka, obleky, dámské kostýmky a mnoho dalšího.

Doplňkové služby

Šití reklamních předmětů - vlaječky, polštářky, ručníky, 3D tisk, digitální tisk, sítotisk, vyšívání na oblečení, výroba kšiltovek + vyšívání.

Firemní krejčí k dispozici přímo ve společnosti - přivezeme vzorníky, naměříme, poradíme v pohodlí Vaší firmy.

Módní poradenství pro Vaše zaměstnance – obchodní cestující, manažery při kontaktu s potencionálními klienty.

Školení o vhodném odívání vašich zaměstnanců na určitý typ postavy.

3D tisk

Specializujeme i na tisk 3D výrobků, digitální tisk tkanin a strojové vyšívání. Jelikož je naší hlavní prioritou kvalita, pracujeme jen s těmi nejlepšími stroji v daném odvětví. Rádi se podílíme na kreativní tvorbě a pracujeme profesionálně. S výsledkem chceme být stejně spokojení, jako Vy.

V rámci 3D tisku se Vám otevírá cesta k rychlému, levnému a kvalitnímu zpracování 3D modelu v hotový produkt. Díky moderním technologiím lze tisknout z velké škály materiálů, které díky svým fyzickým vlastnostem uspokojí Vaše individuální potřeby.

Digitální tisk

Digitálním tiskem máme na mysli tisk textilií různého druhu v maximální možné kvalitě. Máte-li zájem o potisknutí jistého typu propagační či designové textilie ve vysoké kvalitě a barevné sytosti, rozhodně Vám máme co nabídnout. Trička, mikiny, košile, cokoliv si jen můžete přát.

Vyšívání

S textilem to skutečně umíme. Jako neopomenutelnou součást výroby textilu považujeme výrobu samotných výšivek, které později slouží jako dekorace trička, čepice, mikiny nebo klidně ručníku a podobných typů textilií. Díky tomu jsme schopni vytvořit výšivku přesně na míru dle Vašich individuálních potřeb. Výšivka je oproti výtisku trvalou a ozvláštňující ozdobou, která jistě zaujme.

Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět více o našich službách a benefitech?

Kontaktujte náš obchodní tým prostřednictvím formuláře nebo přímo našeho obchodního ředitele:

V případě, že jste fyzická osoba, prosím do políček Název společnosti, IČO, a Počet zaměstnanců vložte libovolný znak.

Poskytnutí těchto údajů je dobrovolné. Vaše zde uvedené kontaktní údaje využijeme výhradně ke komunikaci s Vámi a nebudeme je využívat ani sdílet jinak, než za tímto účelem. Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů.